



29 627,44 ₴
Медогонка електрична радіальна на 24 рамки Ø600 нерж.AISI 304 12В/220В МР-24 призначена для новачків-бджолярів, а також для невеликих та середніх пасік, де міститься 10 і більше бджолосімей. Вона компактна та легка у використанні та транспортуванні у легковому автомобілі. Медогонка має три ніжки, які легко відгвинчуються за допомогою пластикових ручок. Одній людині легко підняти, перенести та завантажити її. Вона універсальна і може використовуватися як на стаціонарних, так і на кочових пасік завдяки можливості живлення від мережі 220В і 12В. Потужність двигуна становить 0,1кВт.
Час відкачування залежить від обраного способу та розміру рамки, в середньому 5-10 хвилин.
Медогонка працює на двигуні 12 В з плавним регулюванням оборотів.
Також встановлений пульт керування BeeStar з 6-ма автоматичними програмами, які можна редагувати. У загальному паспорті на медогонку наведено інструкції з налаштування та характеристик стандартних програм. Пульт за замовчуванням включає 4 програми для касетного типу відкачування і 2 програми для радіального типу. Програми відрізняються за швидкістю та часом відкачування.
Бак з рамками покривається спеціальним захисним полікарбонатним склом, яке також є захистом від забруднень. Скло кріпиться на петлі.
На медогонку МР-24 12/220В надається гарантія на 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Медогонка |
| Привід медогонки | Електропривод |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип рамок | Неповоротні |