Улья отличного качества. Спасибо.
Дякуємо за відгук
можно работать все идеально
Дякуємо за відгук
Прислали круг из воска (1 кг) - это просто нечто!))) как же он тепло пахнет, а какой необычный вид, обалденный, спасибо!
Спасибо за отзыв, будем рады и дальше работать с Вами!
Усі товари відповідають описам
Ввічливий персонал
Спасибо большое. Будем рады и дальше сотрудничать с вами.
Все быстро и качественно. Спасибо за быструю доставку. Обязательно буду у вас заказывать ❤❤❤😍😘
Спасибо за отзыв! Будем рады и дальше с Вами сотрудничать.
Замовляв дві пари перчаток прислали одну,потім дослали другу пару за свій рахунок.Чемні,ввічливі продавці.Рекомендую.
Після першого замовлення подумав, що повезло з гарним обслуговуванням (вибачаюсь що не написав відгук), але мушу визнати, що це не випадковість і колектив стабільно дотримується високих стандартів надання послуг і товари також добротні.
Дякуємо за Ваш відгук, будемо раді і далі співпрацювати з Вами.
Зробила замовлення, а у відповідь тиша. Хотіла в понеділок передзвонити уточнити, а тут виявляється статус вже змінився. Виявляється я замовлення відмінила, хоча зі мною ніхто наговорив. Якось неправильно.
Здравствуйте, скажите пожалуйста номер заказа, и мы постараемся выяснить и решить проблему.
Работают хорошо, всё быстро красиво качественно.
Хочу подякувати продавцям магазину "Смак меду" за гарну продукцію та швидку доставку. Завжди купляю у Вас так як ціную високу якість. Ще у Вас дуже гарний вибір комплектуючий до вуликів та медогонок. Завжди є що вибрати, і дуже гарні продавці, які допомагають у виборі необхідного товару! Удачі Вам!