Дякуємо за відгук.
Заказував рамки та інші товари. Все відмінно. Рамки рівні сухі. Рекомендую.
Дякуємо за зворотній зв'язок.
Раді були співпрацювати.
Замовляю не перший раз і дуже задоволена даною компанією. Замовлення завжди прибуває в обговорений термін, добре упаковано, товар завжди цілий. Вощина приходить ціла і гарно упакована. Менеджери ввічливі, все по телефону уточняється. Я дякую за гарну роботу.
Дякуємо за відгук.
Відповідальний продавець! Відмінний сервіс! Всім рекомендую!
Дякуємо за відгук.
Відповідальний продавець! Відмінний сервіс! Всім рекомендую!
Відповідальний продавець! Відмінний сервіс! Всім рекомендую!
Дякуємо за відгук.
Відповідальний продавець! Відмінний сервіс! Всім рекомендую!
Дякуємо за відгук.
Замовляв два вулики на 16 рамок. При оформленні замовлення мене запитали чи зібрані вам надіслати? Я відповів так, але мені надійшли розібрані хоча в чекові вказано що вони повинні були бути зібраними. Відправили мені їх через 4 дні. Далі цікавіше дошка на потолочтину в одному з вуликів виявилася коротша щодо інших і провалювалась у вулик. Дно вулика не підганне довелося доробляти самотуж, як і заміняти одну з дощок потолочтини. На одній с кришок лопнув край дошки, ну це вже мабуть не помилка компанії, а транспортування Нової Пошти. Вулики не самої кращої якості. Не рекомендую до придбання.
Вибачте за незручності врахуємо в роботі.
Спасибо за отзыв!
Всегда рады помочь.
Швидко відправили, товар відповідає опису навіть кращий ніж на картинці =). Рекомендую продавця.